Automatyczne mieszalniki i ręczne dozowniki do dawkowania Hydro Systems rekomendowane do sektora czyszczenia i higieny  zapewniają czyste podłogi oraz brak powstawania smug na szkle. Dzięki gwarancji jakości, stałemu i dokładnemu dozowaniu zostały obdarzone przez naszych klientów zaufaniem. Szeroka linia technologiczna Hydro zapewnia dozownik doskonały w każdym możliwym zastosowaniu. W przypadku zastosowania w  chłodniach spożywczych, myjniach samochodowych oraz każdej innej dziedzinie, w której możliwe jest stosowanie automatycznych mieszalników  Hydro System oferuje najszerszy zakres rozcieńczeń , szybkość przepływu w celu spełnienia Państwa oczekiwań. W każdej chwili możliwe jest wprowadzenie zmian, czy to ciśnienia wody, parametrów dozowania lub częstotliwość czyszczenia. W celu zapewnienia maksymalnego spektrum zastosowania opatentowaliśmy systemy takie jak technologia Ultra Lean Metering Device (ULD) i technologia AccuPro. Z biegiem czasu nasze produkty stały się najlepszymi oferowanymi na rynku dozownikami i mieszalnikami kierowanymi  do profesjonalistów w dziedzinie czyszczenia i higieny.

Z biegiem lat nasze technologie oferowały najlepsze dozowniki chemiczne, dozowniki i wtryskiwacze dla profesjonalistów zajmujących się czyszczeniem.

Możliwe zastosowanie:

 Napełnianie butelek, zlewów, wiaderek    Napełnianie małych maszyny typu “scrubber”    • Napełnianie dużych zbiorników        • Aplikacja pianowa    • Aplikacja natryskow

Accudose II

AccuMax 4p

EvoChem

EvoDose

EvoOne

FoamMaster

HydroFoamer

HydroMaster

HydroMinder

HydroPump

MultiDose

Streamline

Worldchem